Markanızı büyütün

 
Sosyal medyada markanızı yönetiyor ve sayfalarınızı satışın merkezi haline getiriyoruz.
 
 
 
 
 

Markanıza Güç Katıyoruz

 
 
 
En önemli ticari varlığınız olan markanızı nasıl yönetiyorsunuz? Markanız yeterince tanınıyor ve sosyal medya kullanıcılarından geri dönüş alıyor mu?

Şipşak Dijital Sosyal Medya Hizmetleri ile Facebook, Twitter, Linkedin, Instagram gibi sosyal medya mecralarında marka iletişiminizi, ürün ve hizmetlerinizin tanıtım ve pazarlama faaliyetlerini profesyonel bir şekilde gerçekleştirebilir, mevcut ve potansiyel müşterilerinizle devamlı iletişimde kalarak sadık müşteriler kazanabilirsiniz.

Şipşak Dijital, profesyonel marka iletişiminin yanında sosyal medya sayfalarınızı satış başlatıcı faaliyetlerin ve satışın merkezi haline de getiriyor. Facebook sayfanıza, web sitenizi, randevu formunuzu, indirim kuponlarınızı doğrudan entegre edin ve ziyaretçileri müşterilere dönüştürün. Facebook, Twitter ve Linkedin sayfalarınızda ürün kataloğunuz üzerinden kolayca promosyonlar planlayın ve yayınlayın.

Hemen başlamak için şimdi arayın — 0850-885-1630
 
 
 
 
 
 
Şipşak Dijital Sosyal Medya Hizmetleri ile sosyal medyanın gücünden yararlanmak sizin için çok kolay
 
 
 
 
 
 
 
Profesyonel Yönetim Tek Platformdan Yönetim

Şipşak Dijital Yönetim Paneli ile sosyal medya hesaplarınızı kendiniz yönetebileceğiniz gibi sosyal medyanın gücünden daha fazla yararlanmak adına yönetim süreçlerini profesyonel bir hizmet olarak bizden de talep edebilirsiniz. Böylece Şipşak Dijital'in eşsiz uzmanlığıyla hem marka iletişiminizi size değer katacak şekilde yapabilir hem de sosyal medyayı işinizi büyütmek için kullanabilirsiniz.

Şipşak Dijital Yönetim Paneli ile tüm sosyal medya hesaplarınızı tek noktadan yönetebilirsiniz. Yönetim paneli aracılığıyla hazırladığınız iletilerinizi aynı anda Facebook, Twitter, Linkedin ve Instagram gibi tüm mecralarda paylaşabilir, sayfalarınızla ilgili temel göstergeleri takip edebilirsiniz.

Dönüşüm Odaklı Uygulamalar

Profesyonel İçerik ve Tasarım Desteği

Şipşak Dijital dönüşüm odaklı uygulamalarla Facebook ziyaretçilerinizin paylaştıkları bilgileri veritabanınızda toplayabilir veya doğrudan satış yapabilirsiniz. Web sitenizi Facebook sayfanıza ekleyerek, kampanyalara özel sayfalar oluşturarak, randevu takvimi, indirim kuponları kullanarak Facebook sayfanızı zenginleştirebilirsiniz.

Sosyal medya yönetim hizmetlerini Şipşak Dijital'den aldığınız takdirde, profesyonel içerik yönetimi ve tasarım hizmetlerinden de faydalanmış olursunuz.Böylece marka iletişiminizde dil ve görsel bütünlüğü yaratarak markanızı en doğru şekilde yönetir ve büyütürsünüz.

Raporlama

Sosyal Medya ve Marka İletişimi Danışmanlığı

Sosyal medya yönetim hizmetlerini Şipşak Dijital'den aldığınız takdirde, hesaplarınızla ilgili düzenli raporlar alabilir ve yürütülen çalışmaların işinize kattığı değeri yakından takip edebilirsiniz. Böylece markanızın ve işinizin büyüyüp, geliştiğinden ve artan bilinirliğinizin size yeni müşteriler kazandırdığından emin olursunuz.

Şipşak Dijital'in sosyal medya yönetimi ve marka iletişimine yönelik tecrübesi sayesinde markanız için 360 derecelik tam bir hizmet almış olursunuz. Marka kimliğinizin, görsel - metinsel iletişim dilinizin oluşturulmasından, doğru hedef kitlenin tespit edilerek ulaşılmasına, marka değerinizin ve bilinirliğinin artırılmasına kadar tüm konularda Şipşak Dijital'in uzman kadrosundan düzenli destek ve danışmanlık alabilirsiniz.