Müşterilerinizle iletişime geçin

 
Müşteri bilgi yönetiminizi yapıyor, iletişimde kalmanızı sağlıyor ve sadık müşteriler kazandırıyoruz.
 
 
 
 
 

Müşterilerinizle Bağınızı Güçlendiriyoruz

 
 
 
Yeni müşterilerinizi, sadık müşteriye dönüştürmek işinizin başarısı için anahtar unsurlardan biridir; çünkü mevcut bir müşterinizi elde tutmak, yeni bir müşteri kazanmaya göre yedi kat daha az maliyetlidir.

Şipşak Dijital Müşteri İlişkileri Yönetimi Araçları ile web sitenize ve Facebook sayfanıza "Sizi Arayalım", "Randevu Takvimi", "İletişim" formları ekliyor, müşterilerinizin ve ziyaretçilerinizin bıraktığı bilgileri veri tabanında topluyoruz.

Şipşak Dijital Yönetim Paneli içerisinde yer alan ve istediğiniz zaman erişebileceğiniz bu veri tabanında müşterinizin sizinle kurduğu iletişimi tüm detaylarıyla görebiliyorsunuz. Bu bilgiler ışığında mevcut ve potansiyel müşterilerinize özel kampanyalar sunabiliyor, müşterileri sadık müşteriye, potansiyel müşterileri ise yeni müşteriye dönüştürebiliyorsunuz. Aynı zamanda veri tabanında bilgileri toplanan kişilere e-posta gönderimleri yapıp, iletişimde kalmaya devam edebiliyorsunuz.

Özellikle güzellik merkezi, restoran, cafe, muayenehane, teknik servis gibi bir işletme sahibiyseniz, müşterilerinizin web siteniz üzerinden "Randevu Takvimi" formu ile sizden kolaylıkla randevu alabilmeleri de mümkün. Böylece hem müşterilerinize daha iyi hizmet sunmuş olursunuz hem işinizi profesyonelce yönetirsiniz.


Hemen başlamak için şimdi arayın — 0850-885-1630
 
 
 
 
 
 
Şipşak Dijital Müşteri Bilgi Yönetimi Çözümleri ile müşterilerinizle daha güçlü bağlar kurmak sizin için çok kolay
 
 
 
 
 
 
 
Entegre Müşteri Bilgi Yönetimi Müşteri İletişim Formları

Şipşak Dijital Yönetim Paneli içerisinde yer alan CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) modülü sayesinde tüm temas noktalardan gelen müşteri bilgileri bir veritabanında toplanır. Veri tabanında toplanan bu bilgilerle ziyaretçilerinizin, müşterilerinizin sizinle kaç defa, hangi amaçla iletişime geçtiğini, alışveriş yaptıysa hangi ürünleri aldığını tüm detaylarıyla görebilirsiniz. Bu sayede müşteri kazanımı, müşterinin profiline uygun iletişim yapılması ve sadık müşteriye dönüştürülmesi için gerekli tüm süreçleri tek bir platformdan yönetebilirsiniz. Sadık müşterileriniz arttıkça satış hacminizi, kârlılığınızı artırır, işletmenizin sürekliliğini sağlar, maliyetlerinizi düşürürsünüz.

Şipşak Dijital Yönetim Paneli içerisinde müşterileriniz ve ziyaretçilerinizle iletişime geçmeniz, onlardan satış başlatıcı bilgiler almanız için birçok araç ve form bulunur. Bu formları aynı anda web sitenizin tüm platformlardaki versiyonlarına ve hatta Facebook sayfanıza anında entegre edebilirsiniz. Geri arama yapabilmeniz için "Sizi Arayalım", müşterilerinize randevu verebilmeniz için "Randevu Takvimi", genel amaçlı "İletişim" formları ve bunun gibi daha birçok formla sitenizi müşterilerinizin sizinle bağ kurduğu, temasa geçtiği, hizmetlerinizden daha fazla yararlandığı bir platforma dönüştürebilirsiniz. Veri tabanında toplanan bu bilgilerle de yeni satışlar elde edebilir ve müşterilerinizle bağınızı güçlendirerek daha iyi hizmet sunabilirsiniz.

Randevu Yönetimi

E-Posta Pazarlaması

Randevu yöntemi ile çalışan bir işletmeyseniz, Şipşak Dijital Yönetim Paneli ile web sitenizi sizin için randevularınızı yöneten bir araca dönüştürmeniz çok kolay. Web sitenizin tüm versiyonlarından ve hatta Facebook sayfanızdan erişilebilen Randevu Takvimi Formu ile müşterileriniz sizden hizmetlerinizle ilgili kolayca randevu alabilirler. Böylece randevu talep sürecini uçtan uca yöneterek takviminizi düzenlersiniz. Siz haftalık, aylık takvim üzerinde tüm randevularınızı görüp, takip ederken, randevudan 24 saat önce de müşteriye hatırlatma e-postası gönderilir. Randevu yönetiminiz için telefon trafiğinden kurtulur, operasyonel verimlilik sağlar ve işinizi profesyonel şekilde yönetebilirsiniz.

Bilgilerini topladığınız müşterilerinizle veya potansiyel müşterilerinizde iletişimde kalarak, işletmenizi ve hizmetlerinizi hatırlatmanız, yeni kampanyalarınızı duyurmanız satışlarınızı artırmanız için çok önemlidir. Şipşak Dijital Yönetim Platformu aracılığıyla CRM Modülü'nde bilgileri toplanan ziyaretçilerinize kolayca toplu e-posta gönderimleri yapabilirsiniz. Ürünlerinize, hizmetlerinize ilgi göstermiş fakat henüz yararlanmamış ziyaretçileri satın almaya ikna etmek için, mevcut müşterilerinize yaptığınız özel kampanyaları, ilgilerini çekeceğini düşündüğünüz yeni ürünlerinizi tanıtmak için ve diğer pek çok konu için e-posta pazarlamasından faydalanabilirsiniz. Böylece işinizi büyütmeye, satışlarınızı artırmaya devam ettiğinizden emin olursunuz.