İşinizi büyütün

 
E-ticaret sitenizi kuruyor, işinizi büyütüyor ve size yeni müşteriler kazandırıyoruz.
 
 
 
 
 

Firmanıza Yeni Bir Satış Noktası Kazandırıyoruz

 
 
 
Şipşak Dijital E-Ticaret Çözümleri, müşterilerinizin mobil telefonlar, tabletler dahil tüm cihazlardan ve hatta doğrudan Facebook üzerinden kesintisiz olarak alışveriş yapmasını sağlar.

Şipşak Dijital Yönetim Paneli ile ürün kataloğunuzu oluşturur, stok ve sipariş yönetiminizi yaparsınız. Ürün kataloğunuzu bir kez oluşturursunuz ve bilgisayardan, mobil cihazlardan ve Facebook'tan aldığınız tüm siparişler hazırlamış olduğunuz ürün kataloğundan yönetilir. Kataloğunuzu güncellemek istediğinizde ürünleriniz her yerde güncellenmiş olur.

Tüm bunlara ek olarak Şipşak Dijital Yönetim Paneli e-ticaret faaliyetleriniz için özel bir promosyon sistemi sunar. Bu sistem, web sitenizde ve sosyal medyada, ürünlerinizi indirim kuponları, müşteriye özel teklifler ve hediye kartlarıyla tanıtmanıza olanak verir.

Hemen başlamak için şimdi arayın — 0850-885-1630
 
 
 
 
 
 
Şipşak Dijital E-Ticaret Çözümleri ile işinizi büyütmek ve yönetmek sizin için çok kolay
 
 
 
 
 
 
 
Tek Platformdan Yönetim Tek Katalog

Şipşak Dijital Yönetim Paneli ile tüm e-ticaret işlemlerinizi tek noktadan yönetebilirsiniz. Yönetim paneli aracılığıyla kataloğunuzu oluşturabilir, stok ve sipariş yönetiminizi gerçekleştirebilirsiniz. E-ticaret sitenizden verilen siparişlerden e-postanıza gelen bilgilendirme postası ile haberdar olup, Yönetim Paneli'nde siparişin ve müşterinizin detay bilgilerini görebilir ve süreç yönetimini yapabilirsiniz. Sipariş yönetim ekranında siparişlerin hangi aşamada olduklarını işaretleyip, süreç grubu bazında takip edebilirsiniz. Böylece e-ticaret sitenizi tıpkı bir mağaza gibi en ince detayına kadar uçtan uca yönetebilirsiniz.

Şipşak Dijital Yönetim Paneli'nin güçlü katalog yönetimi ile ürünlerinizi fotoğraflarından, detay açıklamalarına, adetlerine hangi kategoriye ait olduklarına kadar tüm detaylarıyla düzenleyerek, ürün kataloğunuzu oluşturabilirsiniz. Bir kez oluşturduğunuz ürün kataloğu hem e-ticaret sitenizin bilgisayar ve tüm mobil versiyonlarına hem de Facebook sayfanıza otomatik olarak entegre olur. Böylece müşterileriniz siparişi nereden verirse versin stok yönetimizi aynı ürün kataloğundan gerçekleştirmiş olursunuz.

Her Mecrada Satış

Facebook Entegrasyonu

E-ticaret siteniz tüm cihazlarda mükemmel gözükmesi ve kullanımının basit olması için tasarlanarak mobile tam olarak uyumlu hale getirilir. Müşterilerinizin mobil cihazlardaki deneyimini basitleştirerek ve ürün satın almalarını kolaylaştırarak daha verimli sonuçlar almanızı sağlıyoruz. Böylece bilgisayarlar, akıllı telefonlar ve tabletlerden ve hatta Facebook'tan doğrudan satış yaparsınız.

Şipşak Dijital Yönetim Platformu aracılığıyla oluşturduğumuz e-ticaret sitenizi bir uygulama olarak doğrudan Facebook şirket sayfanıza yerleştirilir. Bu uygulama sayesinde Facebook sayfanızı takip eden takipçileriniz ve sayfaya ilk defa gelen Facebook kullanıcıları dahi Facebook sayfanız içinden kesintisiz olarak alışveriş gerçekleştirirler. Bunlara ek olarak satın almayı Facebook içerisinden gerçekleştiren kullanıcıların detay bilgileri de müşteri veritabanınıza aktarılır.

Müşteri Sadakati Uygulamaları

Raporlama

Şipşak Dijital Yönetim Paneli içerisinde e-ticaret fonksiyonlara katma değer yaratmak için sunulan Müşteri Sadakati Uygulamaları ile ürünleriniz için kolayca satış kampanyaları düzenleyebilirsiniz. İndirimler, kuponlar, hediye kartları ve hatta müşteriye özel avantajlar tanımlayarak bunları tüm mecralarda tüketicilere sunabilir, sosyal medyada yeni satışlar elde etmek için kampanyalar düzenleyebilir ve sadık müşteriler kazanabilirsiniz.

Şipşak Dijital Yönetim Paneli içerisinde e-ticaret işlemlerinize ait detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Tamamlanan satışlar, iptal edilen siparişler, gönderim aşamasındakiler vb tüm sipariş bilgilerini görüp, Excel raporları alabilirsiniz. Satın alan müşterilerinizin müşteri veritabanındaki bilgileri, sizinle kurdukları iletişimi detaylı olarak görebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak detaylı site raporlarıyla sitenizde ziyaretçilerin inceledikleri sayfaları, toplam kaç ziyaretçi geldiğini, kaç tanesinin satın almaya dönüştüğünü görerek işinizin büyüyüp, geliştiğinden ve yeni müşteriler kazandığınızdan emin olursunuz.