Aramalarda en üst sıralarda yer alın

 
Online aramalarda bulunur olmanızı sağlıyor ve potansiyel müşterilerinizi web sitenize çekiyoruz.
 
 
 
 
 

Rekabette sizi yukarıya taşıyoruz

 
 
 
Ürünleriniz ve hizmetlerinizle ilgili online arama yapıldığında kaçıncı sayfada gözüküyorsunuz? Sektörünüzdeki rekabette ön planda mısınız yoksa rakiplerinizin gerisinde mi?

Şipşak Dijital SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Hizmetleri ile online görünürlüğünüzü en üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Web sitenize trafiği artıracak, online dünyada markanızı tanıtacak ve daha çok potansiyel müşteriye ulaşacaksınız.

Online dünyadaki genel varlığınızı, sitenize ziyaretçi çekmek için tasarlanmış ilgi uyandıran içeriklerle kuvvetlendirecek ve arama yapanları müşteriye dönüştüreceksiniz. Tüm bunlara ek olarak, her gün daha fazla mobil kullanıcı online olarak sizi ararken, telefonlarda ve tabletlerde de bulunur olmanızı ve mükemmel gözükmenizi sağlayacak pratik çözümler sunuyoruz.

Hemen başlamak için şimdi arayın — 0850-885-1630
 
 
 
 
 
 
Şipşak Dijital SEO Hizmetleri ile bulunabilirliğinizi 3 yolla artırmak sizin için çok kolay
 
 
 
 
 
 
 
Sayfa İçi
Sayfa Dışı
Sosyal

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) kriterlerine uygun içerikleriniz, Alt ve Meta tagleriniz, tekrar eden içerik kontrolü, site mimarisi analizi ve sayfa başlıklarıyla web siteniz içerisinde en üst seviyede Arama Motoru Optimizasyonu hizmeti alırsınız.


Backlink, özgün içerik üretimi, lokasyon bazlı pazarlama hizmetlerinden faydalanarak, web dünyasındaki görünürlüğünüzü en üst seviyeye çıkarırsınız.


Facebook, Twitter ve Google+ sayfalarıyla, video/fotoğraf paylaşımlarıyla ve sipariş üzerine yapılmış profesyonel videolarla daha fazla bulunur ve görünür olmak için sosyal medyanın gücünü kullanmış olursunuz.
 
 
 
 
 
 
 
 

Peki tüm bunlar nasıl oluyor?

 
 
Web sitenizin Arama Motoru Optimizasyonunu (SEO) yapıyoruz - görünürlüğünüzü, bulunurluğunuzu en üst seviyeye çıkartmak için web sitenizin iyi yazıldığından, tasarlandığından ve etiketlendiğinden emin oluyoruz.

Harici içerikler ve bağlantılar (backlink) yaratıyoruz - internette web sitenize yönlendirme yapan yerlerin sayısı artıkça daha görünür ve bulunur oluyorsunuz.

Sürekli kişisel hizmet ve tavsiye alırsınız - Görünürlüğünüzü ve site değerlerinizi yüksek tutmak için Şipşak Dijital'in uzman kadrosundan hizmet alırsınız.

Tüm bunlara ek olarak web siteniz mobile tam uyumludur - telefonlarda ve tabletlerde görünürlüğünüzün en üst seviyede olduğundan emin olursunuz.